«Оновлення міста Львова»: триває виставка проектних робіт учасників Міжнародного воркшопу Urban density

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
виставка робіт учасників воркшопу Urban density

Таку назву має виставка проектних робіт учасників Міжнародного воркшопу Urban density, що експонується на другому поверсі Ратуші.

Проект розпочався у квітні цього року. Саме тоді у Львівській політехніці зібралася сотня студентів архітектурних шкіл України, Польщі, Австрії. З-поміж них 70 студентів та 14 викладачів створили своє бачення корисного застосування запропонованих ділянок. Саме тоді було заплановано, що в червні готові проекти представлять у міськраді. Однак місяця на їхню підготовку виявилося замало, тому обіцяна виставка 15-ти відібраних проектів відкрилася щойно 14-го вересня і триватиме до 28-го. Упродовж цього часу кожен зацікавлений може побачити цікаві нові підходи до урбаністичного проектування території головного вокзалу та військової частини на вулиці Шевченка. За прогнозами завідувачки кафедри містобудування Львівської політехніки Галини Петришин, ця публічна виставка повинна спровокувати дискусію між професійними колами та громадою Львова.

Автори проектів порушили проблеми активізації добре поєднаних територій, матеріальних і соціальних ресурсів, чіткого визначення завдань просторового розвитку в аспекті безперервного зростання населення міста, створення сучасного міського середовища, зважаючи на культурну спадщину міста.

Отож, після представлення проектів у міськраді Галина Петришин із Львівської політехніки, головний архітектор міста Юліан Чаплінський та австрійський професор Андреас Гофер докладно проаналізували проекти учасників воркшопу і провели дискусію, до якої охоче долучилися львівські та австрійські студенти.