Триває набір на молодіжну волонтерську ініціативу Young European Ambassadors

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до ініціативи «Посли європейської молоді»

Молодіжна волонтерська ініціатива «Посли європейської молоді» інформує про можливість стати Послом європейської молоді у своєму регіоні.

Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів Європейського Союзу та Великої Британії. Посли європейської молоді працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо ЄС, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.

Young European Ambassadors – це можливість для молодих лідерів думок, що мріють стати послами ЄС серед однолітків. Щоб у Вас це добре виходило, програма передбачає безліч можливостей для прокачування лідерства, волонтерства та навичок, що знадобляться у професійному житті.

Ініціатива пропонує своїм учасникам можливості волонтерської діяльності, професійного розвитку та молодіжного лідерства. Посли європейської молоді підтримують та беруть участь у таких заходах:

  • заходах ЄС, у тому числі в європейських молодіжних форумах, конференціях Східного партнерства, навчальних поїздках та семінарах ЄС по всьому регіону та в державах-членах ЄС;
  • експертних тренінгах – щоб дізнатися про ключові теми стосовно ЄС безпосередньо від експертів; до таких експертів належать офіційні представники ЄС, дипломати, журналісти, представники громадянського суспільства та компаній;
  • тренінгах для Послів європейської молоді, що дозволяють учасникам стати тренерами, менторами або консультантами в рамках ініціативи, щоб вони могли передавати свої знання та досвід своїм одноліткам.
  • онлайн-заходах, таких як лекції, практичні семінари, ідеатони, вікторини, зустрічі, візити до шкіл, ярмарки, Дні Європи або дискусії в Instagram у форматі прямих трансляцій, кампанії в соціальних медіа, влоги тощо.

Ініціатива «Посли європейської молоді» є добровільною та не передбачає будь-якої оплати. Проєкт EU Neighbours east покриває витрати на проведення волонтерських заходів Послів європейської молоді та їхню участь у міжнародних конференціях за кордоном.

Нових кандидатів YEAs затверджують чотири рази на рік, наприкінці кожного кварталу. Тривалість Вашого особистого процесу подання заявки залежить від Вашого прогресу, а також від того, в який період року Ви подали заявку. Це може зайняти від одного місяця до трьох місяців максимум.

Заповнити коротку форму можна вже сьогодні для того, щоб розпочати аплікаційний процес.

Детальніше про Послів європейської молоді