Триває міжнародна конференція щодо протидії поширення залежностей в Україні та Польщі

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото з конференції

8 грудня в режимі онлайн стартувала Міжнародна науково-практична конференція «Представлення результатів досліджень поширення залежностей у Польщі та Україні, обмін досвідом у сфері місцевих стратегій профілактики і вирішення проблем залежностей», організована кафедрою соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Конференція спрямована на те, щоб обговорити результати спільних досліджень, актуальні проблеми, пов’язані із вживанням алкоголю та психоактивних речовин в Україні та світі, а також розробити стратегії боротьби на обласному та локальному рівнях із зазначеними проблемами.

Конференція зініційована Фондом «Праестерно» (Варшава) за фінансової підтримки державної агенції з розв’язання алкогольних проблем Республіки Польща (PARPA) в співпраці з Львівської обласною державною адміністрацією, Національним університетом «Львівська політехніка» та Благодійним фондом «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Участь в заході очно та онлайн режимі взяли професори Інституту психіатрії і неврології у Варшаві та університетів Львова, а також представники територіальних громад, працівники служб у справах дітей, медики (лікарі-наркологи), освітяни, а також особи, які реалізують або реалізовуватимуть заходи з протидії алкоголізму та наркоманії у територіальних громадах.

Триватиме конференція впродовж двох днів і завершиться 9 грудня.

Докладніше – на сайті Львівської обласної державної адміністрації.