Міжнародна онлайн-конференція «Представлення результатів досліджень поширення залежностей»

Заставка конференції

Кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у міжнародній науково-практичній онлайн-конференції на тему «Представлення результатів досліджень поширення залежностей у Польщі та Україні, обмін досвідом у сфері місцевих стратегій профілактики і розв’язання проблем залежностей», яка відбудеться 8–9 грудня 2021 року.

Перший день присвячений аналізу вживання психоактивних речовин (наркотики, алкоголь, нікотин) підлітками та дорослими, е-залежності.

У другий день буде обговорено практики співпраці неурядових організацій та органів місцевого самоврядування у створенні та реалізації місцевих стратегій запобігання залежності.

Програма конференції

Реєстраційна форма