Тримісячне літнє стажування Google Summer of Code для студентів ІТ-спеціальностей

Спільнота «Стипендії, гранти, можливості для молоді»
Заставка заходу

До уваги студентів Львівської політехніки!

Студентам надають чудову можливість корисно провести літні канікули: Google пропонує стажування Google Summer of Code, яке триватиме 3 місяці.

У програмі беруть участь організації, що розробляють програмне забезпечення, вони подають заявки та пропонують свої проєкти. Google обирає проєкти на свій розсуд, після чого студенти розглядають їх і подають заявки на виконання. Організація обирає стажера, який працюватиме під керівництвом наставника.

Фінансування:

• якщо студент успішно завершить проєкт, він отримає фінансову винагороду (стипендію);
  • розмір стипендії залежить від місця проживання студента (мінімальна стипендія – $2400, максимальна – $6600);
  • стипендія виплачується трьома частинами після успішного завершення кожного етапу роботи.

Крайній термін подання заявки – 21 лютого 2022 року.

Докладніше – на сторінці «Стипендії, гранти, можливості для молоді» у соцмережі Фейсбук.