Три роботи науковців Львівської політехніки удостоєно премії Президента України для молодих вчених 2020 року

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки
свідоцтва лауреата премії Президента України для молодих вчених

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки завершив розгляд робіт, поданих на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2020 року. За результатами таємного голосування президія Комітету пропонує присудити 40 премій.

Серед робіт, удостоєних премії Президента України для молодих вчених 2020 року, три представлено Національним університетом «Львівська політехніка»:

1. Регіональний аспект деконструкції ринків молочної продукції
    Автор:
    • Бочко Олена Юріївна – доктор економічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка»
  2. Нейромережеві технології опрацювання даних в системах розумного підприємства
    Автори:
    • Ізонін Іван Вікторович – кандидат технічних наук, асистент Національного університету «Львівська політехніка»
    • Теслюк Тарас Васильович – кандидат технічних наук, асистент Національного університету «Львівська політехніка»
    • Скорохода Олекса Володимирович – кандидат технічних наук, доцент Національного університету «Львівська політехніка»
    • Ленько Василь Степанович – асистент Національного університету «Львівська політехніка»
  3. Структурні та оптичні властивості монокристалів та тонких плівок галогенідів і халькогенідів металів
    Автори:
    • Кашуба Андрій Іванович – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Національного університету «Львівська політехніка».
    • Семків Ігор Володимирович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Національного університету «Львівська політехніка».