Троє учнів Львівської академічної гімназії при Університеті набрали 200 балів на ЗНО з іноземної мови

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Львівська академічна гімназія

Нещодавно завершилось зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. А вже стали відомі підсумки тестування з іноземних мов.

Зокрема, з англійської мови 31 учасник із Львівщини набрав максимальну кількість балів.

Найкраще знання іноземної мови продемонстрували випускники Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка: п’ятеро учнів цього закладу отримали по 200 балів.

Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» дала у цей список трьох учасників ЗНО, Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка, Ліцей № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради та Ліцей «Гроно» Львівської міської ради – по два.

Ще 13 двохсотбальників – це випускники львівських шкіл, шестеро – учні шкіл області.