Третьокурсниці ІКНІ Львівської політехніки навчаються за програмою Erasmus+ в університеті Париж-13

Кафедра ІСМ Львівської політехніки
Соломія Кубінська та Аліна Дмитрів

Соломія Кубінська та Аліна Дмитрів, студентки ІІІ курсу спеціальності 124 «Системний аналіз» (освітня програма «Business Analytics & Data Science») завдяки співпраці кафедри інформаційних систем та мереж Львівської політехніки з іноземними університетами отримали унікальну можливість навчатися в університеті Париж-13 за програмою Erasmus+.

Навчання відбувається французькою. Процес розподілений на лекції та практичні роботи. Лекції зазвичай відбуваються в амфітеатрах, а на практичні студенти діляться на менші групи у звичайні або комп’ютерні класи (залежно від діяльності). Чимало часу навчаються й у бібліотеках.

Українські студентки, окрім спеціалізованих предметів, вивчають англійську та французьку мови.

На території університету розташований великий спортивний центр, де студенти ходять на фізкультуру.

Докладніше – на сторінці кафедри інформаційних систем та мереж у соцмережі Фейсбук