Соломія Кубінська та Аліна Дмитрів, студентки ІІІ курсу спеціальності 124 «Системний аналіз» (освітня програма «Business Analytics & Data Science») завдяки співпраці кафедри інформаційних систем та мереж Львівської політехніки з іноземними університетами отримали унікальну можливість навчатися в університеті Париж-13 за програмою Erasmus+.
Навчання відбувається французькою. Процес розподілений на лекції та практичні роботи. Лекції зазвичай відбуваються в амфітеатрах, а на практичні студенти діляться на менші групи у звичайні або комп’ютерні класи (залежно від діяльності). Чимало часу навчаються й у бібліотеках.
Українські студентки, окрім спеціалізованих предметів, вивчають англійську та французьку мови.
На території університету розташований великий спортивний центр, де студенти ходять на фізкультуру.
Докладніше – на сторінці кафедри інформаційних систем та мереж у соцмережі Фейсбук
![навчання за програмою Erasmus+ в університеті Париж-13](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/icmerazmpar-2020-1.jpg?itok=kxdNwQhG)
![навчання за програмою Erasmus+ в університеті Париж-13](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/icmerazmpar-2020-2.jpg?itok=U5zQbnz1)
![навчання за програмою Erasmus+ в університеті Париж-13](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/icmerazmpar-2020-3.jpg?itok=7GVdgc_j)
![навчання за програмою Erasmus+ в університеті Париж-13](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/18/para/gallery/icmerazmpar-2020-4.jpg?itok=2q6tejnW)