2021–2022 навчальний рік тільки розпочався – і розпочався з цікавинок для студентів ІІІ курсу Інституту економіки і менеджменту. В рамках вивчення дисципліни «Основи інвентики та дизайн-мислення» студенти групи МЕ-33 під керівництвом доцента Христини Беспалюк відвідали Tech StartUp School Львівської політехніки.
Були приємно враженими кількістю проєктів, які вже реалізовані та ще перебувають в процесі, у цьому царстві винахідництва, підприємництва та інновацій. Нам показали прототипування за допомогою 3D-принтера та фрезера. Зокрема, на фрезері створюють моделі пам’яток архітектури, які б на дотик могли відчувати незрячі. На принтерах друкують симпатичні фігурки, а якщо серйозно – то на них були роздруковані основи для захисних екранів для медиків.
Ми заходили в біологічну лабораторію, де планують займатися дослідженням муцину равлика. Може, найближчим часом ми купуватимемо не корейську косметику з цим чудо-інгредієнтом, а вітчизняну. В технологічній лабораторії з вільним доступом Tech Labinno завершують виготовлення робота-бармена. Скоро у львівських рестораціях можна буде спробувати коктейлі цього роботиська. Кажуть, з ним можна буде й поговорити, бо його наділять елементами штучного інтелекту. Душу, може, йому «не виллєш», але цікавий досвід точно одержиш…
Також у виставковому залі був представлений експонат міні-вітряка, яким можуть послуговуватися вівчарі у своїх тривалих подорожах (винахід політехніка). Студенти могли спробувати звукоізоляційний шолом Helmfon від дизайн-студії «Хочу раю». Створений він для приміщень типу open space, коли працівнику треба ізолюватися і провести нараду (або, як тепер частіше кажуть, «мітінг») чи зробити важливий дзвінок. Залазиш туди – і ніхто нікому не заважає. Ось такими б оснастити вихователів дитячих садків, професійне свято яких ми відзначали минулих вихідних...
А ще в Tech StartUp School функціонують соціальні ініціативи: арт-терапії, сеанси 3D-реальності для діток з особливими потребами та для військових. Водневими технологіями чистять двигуни машин. Так що можете приходити, або приїжджати сюди на авто! Розташування на Колесси, 2 – близько до центру!
Дякуємо за змістовну екскурсію Наталії Данковій і компанії. Процвітання вам!
![Фото із зустрічі в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/1e.jpg?itok=U6ED-GWU)
![Фото із зустрічі в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/2e.jpg?itok=VMUvrTVf)
![Фото із зустрічі в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/3e.jpg?itok=pDGb7q_p)
![Фото із зустрічі в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/4e.jpg?itok=kKBsvcbY)
![Фото із зустрічі в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/5e.jpg?itok=RHbGCyh1)
![Фото із зустрічі в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/10/5/para/gallery/6e.jpg?itok=IrLN2Zsv)