Тренінги іноземних експертів проєкту EUSLink розпочато: політехніки навчились кращим практикам данської екосистеми стартапів

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Скріншот з онлайн-тренінгу

1 червня відбувся онлайн-тренінг із розвитку стартапів у межах проєкту Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices. Тренером був дослідник у сфері розвитку стартапів та підприємець Джейкоб Дальхофф. На тренінгу учасники дізналися більше про те, як працює данська екосистема стартапів, які можливості пропонують університети й акселератори, як тривалий час зберігати мотивацію фаундера та підприємницький дух.

Щиро вдячні Джейкобу Дальхоффу за приділений час, цікавий тренінг та корисні поради в розвитку стартапу!

Проєкт EUSLink – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices реалізовується за підтримки Європейського Союзу та триває три роки з 1 жовтня 2022 року до 30 вересня 2025 року.

Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу