Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку оголошує конкурс студентських робіт

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші конкурсу

Транскарпатський центр Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку оголошує конкурс студентських наукових робіт на тему «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в контексті транскордонного співробітництва» (на базі Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень та факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету).

Конкурс відбуватиметься за такими напрямами досліджень у контексті транскордонного співробітництва:

• Європейська зовнішня політика, безпека та дипломатія;
  • Європейська економічна інтеграція та торговельна політика;
  • Європейська інноваційна, промислова та підприємницька політика;
  • Європейський «зелений курс» (GreenDeal) та його реалізація в Україні;
  • Європейська цифрова економіка та електронна комерція;
  • Європейські фінансові механізми;
  • Угода про асоціацію між Україною та ЄС: аналіз реалізації та наслідки і перспективи щодо Карпатського єврорегіону (Закарпаття);
  • Європейські регіональні студії;
  • Європейський ринок туристичних послуг.

Підсумки конкурсу робіт буде підбито наприкінці березня 2022 року.

Заявки та конкурсні роботи можна надсилати до 1 березня 2022 року на електронну адресу inst-euroint@uzhnu.edu.ua.

Докладніше – на сайті Транскарпатського центру Жана Моне з дослідження європейських стратегій розвитку.