Переможницею конкурсу краси «Топ модель Львова – 2019» стала студентка Львівської політехніки

За матеріалами газети «Високий Замок»
нагородження титулом «головної моделі» Оксану Кам’янчин

Днями в концерт-арені Malevich відбувся гранд-фінал престижного конкурсу краси «Топ модель Львова – 2019», який проходить у місті раз у два роки. Титул «головної моделі» міста серед 15 учасниць виборола 21-річна студентка Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Кам’янчин.

– Ніколи не сподівалася на перемогу. Брала участь у такому проєкті вперше. Це для мене справжній вибух емоцій. Адже пішла на конкурс за враженнями, а ще, щоб побороти свої жіночі комплекси, не сказавши про це ані батькам, ані коханій людині, – ділиться своїми переживаннями дівчина.

Упродовж трьох тижнів учасниці готувалися, знімалися у фотосесіях, відео, промо-кампаніях партнерів, відвідували найгучніші події Львова. Переможниця проєкту прямісінько на сцені отримала головний приз – 150 тисяч гривень. А ще представлятиме Львів у фіналі національного конкурсу «Княгиня України».

нагородження титулом «головної моделі» Оксану Кам’янчин