Тематична зустріч на тему «Проведення наукових досліджень: інтернаціональний досвід»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до онлайн-зустрічі

З ініціативи гаранта освітньо-наукової програми «Психологія», доцентки кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Лариси Березовської відбудеться тематична зустріч на тему «Проведення наукових досліджень: інтернаціональний досвід». До обговорення запропоновано питання, що стосуються підготовки аспірантів за кордоном, особливостей проведення наукових досліджень та захисту дисертації.

У заході братимуть участь:

• Берхауер-Олас Е.Л. – доцент, доктор філософії в галузі соціальних та поведінкових наук, доцент кафедри педагогіки, психології, початкової, дошкільної освіти та управління закладами освіти, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ;
  • Берхауер О.О. – доцент, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та туризму, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ;
  • Поліщук Т.О. – аспірант програми PhD «Психологія» в Університеті Альберти (Канада);
  • Орищин-Буждиган Л.С. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри теоретичної та практичної психології, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Лешко Д. Д. – доктор у галузі теологічних наук (спеціалізація «Гомілетика»), старший викладач кафедри теоретичної та практичної психології, Національний університет «Львівська політехніка».