«Технологічні та експлуатаційні властивості скла. Методи визначення та розрахунку»: посібник для фахівців у галузі виробництва скла

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов з друку навчальний посібник викладачки кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки

Магорівська Г.Я. Технологічні та експлуатаційні властивості скла. Методи визначення та розрахунку: навчальний посібник. – Львів: Сполом, 2023. – 180 с.

У посібнику наведено характеристики технологічних та експлуатаційних властивостей скла та скляних виробів. Розглянуто основні методи експериментального визначення та теоретичного розрахунку властивостей скла.

Навчальний посібник призначений для студентів закладів вищої освіти, а також аспірантів, наукових та інженерно-технічних спеціалістів скляної промисловості.