Tech Summer for Teachers Bootcamp від SoftServe для викладачів університетів та коледжів

Організатори заходу
Заставка заходу

SoftServe запрошує викладачів університетів та коледжів на Tech Summer for Teachers Bootcamp – серію з 5 воркшопів від експертів компанії.

• 5 актуальних тем – від безпеки в інтернеті до особливостей англійської в ІТ;
  • десятки завдань, корисні знайомства і багато натхнення;
  • сертифікат про підвищення кваліфікації.

Вебінари будуть корисними для викладачів і методистів технічних спеціальностей, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

Взяти участь можна у всьому курсі, а також в окремому заході, проте сертифікат можна отримати лише після проходження всього курсу.

Воркшопи відбуватимуться щочетверга з 7 липня до 4 серпня 2022 року в режимі онлайн.

Участь безкоштовна, проте реєстрація обов’язкова.

Розклад воркшопів – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.