Tech StartUp School запрошує до участі у воркшопі щодо розвитку смарт-спеціалізації «Креативні індустрії»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до заходу

Стартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» спільно з департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації продовжує серію воркшопів щодо розвитку смарт-спеціалізації «Креативні індустрії» й запрошує представників бізнесу, науки та громадськості долучитись до спільного обговорення інноваційних рішень у цій сфері.

3 вересня 2021 року в приміщенні Tech StartUp School (вул. Академіка Колесси, 2) відбудеться воркшоп із практичного впровадження європейського підходу до смарт-спеціалізації у сфері «Креативні індустрії». Мета заходу – створення спільного майданчика для налагодження ефективної співпраці представників відповідних галузей з провідними вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами.

Для участі необхідно обов’язково заповнити реєстраційну форму.

Початок заходу 12:30.

Програма воркшопу