Tech StartUp School започатковує нові проєкти з Центром підприємництва, інновацій та стартапів Reutlingen University

Tech StartUp School Львівської політехніки
зустріч у Tech StartUp School

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» започатковує нові проєкти з Центром підприємництва, інновацій та стартапів Reutlingen University (Germany).

Саме тут, у Німеччині, розташований центр автомобіле- та приладобудування – всесвітньовідомі заводи Мерседес та Бош, які зараз як ніколи потребують нових ідей та проєктів.

Під час зустрічей було обговорено подачу спільних проєктів на програму Європейського Союзу «Горизонт 2020» та співпрацю у сфері освітньої та інноваційної діяльності.

проєкти з Reutlingen University проєкти з Reutlingen University проєкти з Reutlingen University проєкти з Reutlingen University проєкти з Reutlingen University