«Щотижня до нас приходять цікаві люди»: Tech StartUp School відвідали ще два представники зарубіжних фірм

Tech StartUp School Львівської політехніки
в Tech StartUp School

Щотижня до стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» приходять цікаві люди. Більшість із них вже чули про роботу Tech StartUp School, тож приходять не просто познайомитися, а домовитися про співпрацю.

Станіслав Піліщенко – представник Universität Würzburg (Німеччина), керівник Центру розвитку підприємництва і трансферу технологій також приїхав не просто так, а поговорити про можливість обміну досвідом і напрацювання спільних проектів.

Ще один крок до розвитку. Керівник Tech StartUp School Львівської політехніки Назарій Подольчак обговорив із менеджером норвезької фірми Ларсом Фрелсоєм можливість представлення наступного року 3–5 команд стартаперів на безкоштовній основі на International weeк, який відбуватиметься в Oсло (Норвегія). Також зі сторони норвезьких партнерів приїжджатимуть лектори і тренери. Окрім цього, вже найближчим часом складуть карту інфраструктури стартапів Львова.

в Tech StartUp School в Tech StartUp School в Tech StartUp School в Tech StartUp School