Tech StartUp School організовує телеміст для старшокласників «STEM для кожної» за участю науковиць Університету

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до заходу

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» та департамент освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації 7 лютого 2024 року організовують телеміст для старшокласників «STEM для кожної».

У заході візьмуть участь науковиці Львівської політехніки:

• Наталія Шаховська – завідувачка кафедри штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, д.т.н., професор;
  • Іванна Андрусяк – доцентка кафедри вищої математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, к.ф.-м.н., доцент;
  • Дарія Матулка – доцентка кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства ІМФН, к.т.н., доцент;
  • Руслана Гумінілович – доцентка кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій, к.х.н., доцент;

а також Наталія Куба – директорка Центру навчальної майстерності SoftServe, корпоративна тренерка з лідерських та комунікаційних компетенцій.

Початок зустрічі о 17:00.

Реєстрація

Зустріч організовано в межах проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО», який реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.