Tech StartUp School організовує для учасників програми CIG R&D LAB вебінар з Іриною Золотаревич

Tech StartUp School Львівської політехніки
Ірина Золотаревич

2 квітня 2020 року лише для учасників освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB буде проведено вебінар зі спікером TEDx Іриною Золотаревич. Теми для розмови – взаємодія в команді та PR/комунікації проєктів.

Ірина Золотаревич – публічна персона, громадський діяч. Автор 7 книг-бестселерів, спікер TEDx. Була керівником PR-агентства і віце-президентом комунікаційного холдингу, радником Прем’єр-міністра з питань комунікацій. Засновниця низки бізнесів в Україні та за кордоном, має досвід входження в борди структур в Україні і Кремнієвій Долині. Нагороджена премією «Жінка третього тисячоліття».

Організатор заходу – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 13:00.