Tech StartUp School Львівської політехніки оголошує набір студентів на курс «HR-management in IT»

Tech StartUp School Львівської політехніки
курс «HR-management in IT»

Разом із популярністю сфери IT зростає й кількість IT-фахівців різних напрямів. Але по-справжньому досвідчених і кваліфікованих працівників знайти дуже складно. Саме тому компанії потребують професійних рекрутерів, які серед сотень резюме і профайлів вміють знайти того рідкісного фахівця, який стане невід’ємною частиною дружньої команди.

Програма курсу «HR-management in IT» побудована таким чином, що студенти почнуть отримувати практичний досвід вже з першого заняття. Вони розглядатимуть найчастіші кейси HR в IT, працюватимуть над складними вакансіями і розбиратимуться в IT-поняттях.

Курс триватиме 2 місяці, заняття – двічі на тиждень, у вівторок і четвер. Місце проведення – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2). Навчання стартує з 18 вересня 2018 року.

Щоб записатися на курс, необхідно пройти реєстрацію, заповнивши форму.