Tech StartUp School і партнери запрошують на весняний семестр безкоштовного курсу UK-RAIN-A

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент афіші курсу

Стартує набір на другий весняний семестр безкоштовного курсу з основ підприємництва Ukrainian Reintegration by Alumni (UK-RAIN-A). Мета курсу – наставницька та коучингова підтримка вразливих верств населення – вимушених переселенців, ветеранів війни та осіб з інвалідністю. Організатори запрошують всіх охочих, хто бажає запустити власний бізнес чи стартап, але не знає, з чого почати.

Навчання включатиме теоретичну (2 тижні онлайн) та практичну (1 тиждень офлайн) підготовку стартаперів до реалізації та втілення їх ідей у життя. Навчання онлайн та офлайн відбуватиметься у Львові.

Найкращі роботи отримають мікрофінансування від UK-RAIN-A на розвиток власної ідеї та можливість розмістити свій проєкт на краудфандинговій платформі StartEra

До викладання будуть долучені випускники міжнародних програм обмінів, викладачі Львівської політехніки, ментори з США та Великої Британії, успішні підприємці та інші спеціалісти.

Проєкт здійснюється за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Реєстрація триватиме до 6 лютого 2023 року.

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.