Асистент кафедри МІ Тарас Польовий – один із переможців Стипендіальної Програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Асистент кафедри міжнародної інформації, кандидат політичних наук Тарас Польовий отримав запрошення для наукового стажування в Польща як один із переможців Стипендіальної Програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців.

Стипендіальна програма Студіуму Східної Європи Варшавського університету призначена для кандидатів із України, Росії, Молдови, Білорусі, а також країн Середньої Азії і Закавказзя. Стипендія надається для проведення стажування, яке включає в себе річну програму додаткових індивідуальних досліджень в академічних центрах Польщі. Участь у програмі передбачає мовне стажування, відвідування академічних занять та написання наукової роботи під керівництвом наукового консультанта.