Світла пам'ять: на 70-му році життя відійшов у вічність завідувач кафедри ТТАЕ Мисак Йосиф Степанович

ПРЕС-СЛУЖБА ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
Мисак Йосиф

Інститут енергетики та систем керування Львівської політехніки з глибоким сумом сповіщає, що 18 липня 2017р. на 70-му році життя відійшов у вічність багаторічний завідувач кафедри "Теплотехніки, теплових і атомних електричних станцій", заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор Мисак Йосиф Степанович.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Парастас відбудеться 19.07.2017р. о 19:00 год. в Каплиці Різдва Хрестителя Господнього Іоана на вул. Пекарській, 52.

Поховання відбудеться 20.07.2017р. о 11:00 год. в Каплиці Різдва Хрестителя Господнього Іоана на вул. Пекарській, 52.

некролог