Студенти Університету здобули 76 призових місць у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт 2020/21 навчального року

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Фронтон головного корпусу Львівської політехніки

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 865 від 28.07.2021 р. «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» на підставі рішень галузевих конкурсних комісій з проведення другого туру Конкурсу затверджено перелік переможців.

Зокрема, студенти Національного університету «Львівська політехніка» здобули 76 призових місць, традиційно забезпечивши навчальному закладу позиції одного з лідерів серед українських вишів.

Керівникам закладів вищої освіти рекомендовано відзначити студентів-переможців, їхніх наукових керівників та активних організаторів Конкурсу.

Перелік усіх переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році – у доданому файлі.

Приєднані файли