Студенти Університету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу робіт з інформатики та кібернетики

Кафедра автоматизованих систем управління Львівської політехніки
Диплом Мирослава Міщука

У Вінницькому національному технічному університеті 22–23 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика та кібернетика». На перший тур конкурсу надійшла 81 студентська наукова робота 94 авторів. Після їхнього рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 21 учасника із 12 закладів вищої освіти.

За її результатами:

• студент кафедри автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Мирослав Міщук здобув диплом I ступеня за наукове дослідження «Аналіз і дослідження блочно-циклічних структур ядра ДКП для синтезу швидких алгоритмів гармонічних перетворень» (науковий керівник – д.т.н., професор Ігор Процько).
  • студентка кафедри систем штучного інтелекту ІКНІ Христина Шаховська нагороджена дипломом ІІ ступеня за роботу «Сентимент-аналіз україномовного контенту із застосуванням гібридних моделей аналізу тексту» (науковий керівник – к.т.н., асистент Ірина Швороб);
  • студент кафедри електронних обчислювальних машин Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології штучного інтелекту Петро Гупало одержав диплом ІІІ ступеня за дослідження «Опрацювання і відображення даних дистанційного моніторингу функціонального стану пацієнтів застосуванням технології штучного інтелекту» (науковий керівник – д.т.н., професор Анатолій Мельник).

Список переможців конкурсу

Диплом Христини Шаховської Диплом Мирослава Міщука