Студенти Технологічного коледжу Університету відвідали львівський офіс провідної ІТ-компанії SoftServe

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з відвідин

З метою налагодження прямих зв’язків між роботодавцями та студентською молоддю в рамках співпраці, спрямованої на вдосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, студенти другого курсу відділення комп’ютерних технологій Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» разом із викладачкою Мар’яною Хамець відвідали львівський офіс провідної ІТ-компанії SoftServe – одного з найбільших розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі.

Студенти мали можливість ознайомитися з унікальними технологічними продуктами, якими користуються мільярди людей.

У SoftServe створено всі умови для комфортної роботи:

• працівники можуть працювати за бажанням з дому чи з офісу;
  • офіс компанії має багато зон для відпочинку, відкрито комфортні тераси, більярдний і тренажерний зали, кухні оснащенні всі необхідним;
  • у компанії діють безкоштовні курси підвищення кваліфікації.

Студенти отримали корисні рекомендації щодо подальшого розвитку в IT-галузі. Ця екскурсія надихнула майбутніх фахівців розвиватися й рухатись назустріч своїм мріям!

Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин Фото з відвідин