Студенти Технологічного коледжу взяли участь у Фестивалі перукарського мистецтва «Галицький талант»

Технологічний коледж Львівської політехніки
на Фестивалі «Галицький талант»

5 жовтня 2018 року у Львівському палаці мистецтв відбувся ювілейний ХХ Фестиваль перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант». Цього року у фестивалі взяли участь понад 150 студентів, майстрів та викладачів різних навчальних закладів Львівщини, Дніпра, Києва, Миколаєва і Тернополя.

Серед учасників фестивалю були й представники Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Студенти четвертого курсу спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» представили колекцію «Фруктова насолода» у номінації «Мистецтво пастижу», за яку одержали друге місце.

Окремі нагороди від організаторів фестивалю дістались керівникам студентів. Викладач пастижу А.М. Бессонова відзначена дипломами «Кращий перукар-викладач» та «За поєднання перукарського мистецтва та постановку шоу-програми» і медаллю «Кращий викладач». Викладач візажу Т.Ю. Шиманська одержала подяку «за допомогу в організації фестивалю».