Проводимо навчальну практику цікаво: студенти Технологічного коледжу відвідали підприємство Galicia

Технологічний коледж Львівської політехніки
cтуденти Технологічного коледжу

15 червня 2017 року студенти II курсу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» (спеціальність «Економіка підприємства») під керівництвом викладачів Н.М. Бойко та О.О. Мельник відповідно до плану навчальної практики відвідали підприємство Galicia.

Підприємство входить до групи компаній T.B. Fruit – лідера українського ринку та провідного за потужністю виробника концентрованих соків. Підприємство є вертикально-інтегрованою міжнародною групою компаній із замкненим циклом виробництва (вирощування сировини – переробка – транспортування).

У ході виробничої екскурсії студенти ознайомилися з історією компанії, етапами розвитку, діяльністю, з технологічними процесами та виробничими потужностями.

cтуденти Технологічного коледжу cтуденти Технологічного коледжу