Студенти Технологічного коледжу Університету успішно виступили на обласних змаганнях з гирьового спорту

Технологічний коледж Львівської політехніки
переможці з гирьового спорту

30 листопада у спортивному комплексі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання з гирьового спорту серед студентів вищих навчальних закладів Львівської області І–ІІ рівнів акредитації.

Після багаторічної перерви збірна команда Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» знову вийшла на поміст, щоб помірятися силою зі студентами інших закладів.

У підсумку змагань студентка групи ПРМ-41 коледжу Роксолана Геращенко виборола почесне II місце.

Команда хлопців, до якої входили Олег Федорів (група КСМ-33), Михайло Сорокач (група ДІ(11)-11), Артур Кіш (група КСМ-41), Володимир Небор (група КІ-12) та Олег Сабодаш (група ПРМ-42), стала четвертою.

До змагань спортсменів готував викладач В.В. Світлик.