Студенти Технологічного коледжу Львівської політехніки завоювали призові місця на обласній олімпіаді з права

Технологічний коледж Львівської політехніки
студенти

2 березня 2017 року в Технологічному коледжі Національного лісотехнічного університету України відбулася обласна олімпіада з права серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації у Львівській області. Участь в олімпіаді взяли студенти з 16 коледжів Львівщини.

Студенти юридичного відділення Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» гідно представили свій навчальний заклад і завоювали призові місця. Оксана Дрозд (група ПРМ-42) посіла I місце серед студентів ІІІ курсу спеціальності «Правознавство». Серед студентів ІV курсу спеціальності «Правознавство» Тетяна Дида (група ПРМ-42) здобула II місце, а Олеся Мисик (група ПРМ-42) – III місце. Подяки за підготовку студентів отримали викладачі юридичного відділення коледжу М.С. Павлів, О.І. Оприско та О.В. Шевців.