Студенти Техніко-економічного коледжу посіли призові місця у конкурсі творів про професію судді

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Призери конкурсу

Студенти першого курсу спеціальності «Право» Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Артем Ласкавий, Максим Проценко, Наталія Волянська та Cофія Комар посіли призові місця й одержали Почесні грамоти, а також грошові сертифікати за участь у ІІ етапі конкурсу на кращий твір за темою «Професія судді очима української молоді: майбутнє».

Захід був організований Західним апеляційним господарським судом (місто Львів). Голова суду Борис Плотніцький зазначив, що всі учасники конкурсу є надзвичайно розумними й талановитими з уже сформованими поглядами на життя, що з такими дітьми в України буде найкраще майбутнє.