Студенти програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці та лікарі співпрацюватимуть у проєкті SurVR

Кафедра комп’ютеризованих систем автоматики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Студенти кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Львівської політехніки Олександр Борило, Михайло Польний, Данило Жубрид, Марія Марців та Мирослав Пронишин розпочинають співпрацю з Комунальним некомерційним підприємством «8-а міська клінічна лікарня міста Львова» у рамках проєкту розробки віртуального середовища для навчального процесу з пластичної хірургії SurVR.

Завдяки ментору Ярославу Клочнику лікар Назар Калинович долучився до роботи над проєктом.

Команда програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці та лікарі – це просто унікальна колаборація! Бажаємо їм наполегливості – і чекаємо на гарні результати!