Студенти програми DevOps&PM у Львівській політехніці захистили командні проєкти

ІТ Expert
Фото із захисту робіт

Відбулися пітчинги командних проєктів на програмі DevOps&PM у Національному університеті «Львівська політехніка». Завдяки ІТ-компанії ELEKS студенти мали можливість наживо презентувати свої напрацювання. Всього на розгляд журі було подано 11 проєктів.

Найбільше балів здобула команда Міу-міу Enjoyers, яка підготувала проєкт excemath – це застосунок, який допомагає вступникам і студентам І курсу підготуватися до іспиту з математики або національного мультипредметного тесту. Застосунок можуть використовувати також і викладачі/вчителі для підготовки до занять. Менторила команду Анастасія Хмелевська (.NET Software Engineer y GlobalLogic Ukraine).

Оцінювали проєкти та надавали фідбек студентам досвідчені фахівці компаній Львівського ІТ Кластеру.

Фоторепортаж – на сторінці ІТ Expert у соцмережі Фейсбук.