Студенти-правники Університету відвідали територіальний підрозділ ЦНАП міста Львова

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з відвідин ЦНАПу

3 листопада 2023 року студенти-правники Національного університету «Львівська політехніка» мали практичні відвідини територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг міста Львова (вул. Костя Левицького, 67), де ознайомилися з роботою органу, наданням адміністративних послуг, функціонуванням державних реєстрів, мобільними бригадами ЦНАП, особливостями праці в умовах воєнного стану, пандемічної кризи.

Організувала захід професорка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти, д.ю.н. Ірина Жаровська.

Учасники заходу висловлюють щиру вдячність Олені Бедрійчук за цікаву та пізнавальну екскурсію!

Фото з відвідин ЦНАПу Фото з відвідин ЦНАПу Фото з відвідин ЦНАПу Фото з відвідин ЦНАПу