Студенти Політехніки організовують перед головним корпусом Університету флешмоб «Захисти своє майбутнє»

За матеріалами сайту ЛОДА
флешмоб «Захисти своє майбутнє»

У п’ятницю, 27 квітня 2018 року, в рамках I Львівського форуму з охорони праці студенти Національного університету «Львівська політехніка» проведуть флешмоб «Захисти своє майбутнє». Захід відбудеться з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який цього року пройде під девізом «Захищене і здорове покоління».

Флешмоб пройде на площі перед головним корпусом Львівської політехніки. Заплановано, що в акції візьме участь понад 100 студентів. Студентська молодь закличе всіх працівників не нехтувати правилами охорони праці та використовувати всі необхідні засоби індивідуального захисту для того, щоб вберегти своє життя та здоров’я.

Водночас у такий спосіб студенти нагадають роботодавцям про створення гідних та безпечних умов праці для молодих працівників.

Флешмоб розпочнеться об 11:30.