Студенти-маркетологи отримали можливість навчання у польському університеті за програмою Erasmus+ KA107

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Університет Марії Кюрі-Склодовської

Між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща) укладено міжінституційну угоду, якою передбачено стипендію для мобільності двох студентів спеціальності «Маркетинг» бакалаврського і магістерського рівня вищої освіти.

Це можливість для студентів бакалаврату чи І курсу магістратури, які знають польську та англійську мови (рівень B2) і демонструють академічну успішність.

Період навчання – осінній семестр 2021–2022 навчального року (в разі сприятливої епідеміологічної ситуації).

Така мобільність студентів для навчання (Student Mobility for Studies) між країнами-членами та країнами-партнерами можлива завдяки Програмі Еразмус+ КА107 (Міжнародна кредитна мобільність) – Higher education student and staff mobility between Programme and Partner Countries (International Credit Mobility).

Докладніше – на сторінці кафедри маркетингу і логістики у соцмережі Фейсбук.