Студенти Інституту геодезії розпочали навчання у Вищій школі Нойбранденбурга за програмою подвійних дипломів

Інститут геодезії Львівської політехніки
Початок навчання студентів Інституту геодезії у Вищій школі Нойбранденбурга за програмою подвійних дипломів

Чергова, шоста група студентів-магістрів Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» розпочала навчання у Вищій школі Нойбранденбурга, Німеччина, в рамках підготовки за програмою подвійних дипломів.

Цьогоріч до Німеччини були відряджені студенти трьох кафедр Інституту: інженерної геодезії (Анастасія Ратич, Назарій Данилів), фотограмметрії та геоінформатики (Андрій Романовський, Юрій Сеник) і картографії та геопросторового моделювання (Роксолана Квока).

Керівником програми навчання від Львівської політехніки є професор кафедри геодезії, д.т.н., професор Ігор Тревого, керівником програми навчання від Вищої школи Нойбранденбурга – професор Вільгельм Хегер.