Студенти Львівської політехніки у рамках Міжнародної грантової програми DAAD відвідали Німеччину

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Берлін. Чекпоінт Чарлі

Міжнародна грантова програма Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Студентська поїздка групи іноземних студентів до Німеччини у 2021році», проєкт № 57590446, відбувалася відповідно до затвердженої програми з 4 до 14 жовтня 2021 року.

Метою міжнародної грантової програми було ознайомлення студентів Національного університету «Львівська політехніка» з особливостями освітнього процесу в закладах вищої освіти Німеччини, спілкування зі студентською спільнотою та представниками бізнесу, культурна програма.

Насичена подіями міжнародна грантова програма передбачала відвідання Берліна (федеральна земля Берлін), Франкфурта на Майні (федеральна земля Гессен), Ашаффенбурга (федеральна земля Баварія), Готи, Ерфурта, Веймара (федеральна земля Тюрингія), Лейпціга (федеральна земля Саксонія), Галлє (федеральна земля Саксонія-Ангальт), Потсдама та Франкфурта на Одері (федеральна земля Бранденбург), і знайшла своє відображення у звітах, написаних студентами (у доданих файлах).

Результатом виконання грантової програми в умовах поглиблення міжнародних економічних відносин між Україною та Німеччиною стало набуття студентами компетентностей навчання в мультикультурному середовищі, формування приятельських зв’язків з однолітками та занурення в історичну і культурну спадщину країни-партнера.

Ліана Чернобай
керівник міжнародної грантової програми,
професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва,
к.е.н., професор