Студенти Львівської політехніки та НУБіП провели спільні університетські змагання з трьох видів спорту

За матеріалами сайту МОН
Національний університет біоресурсів і природокористування України

На базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися спільні університетські змагання зі студентами Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ). Для учасників були організовані екскурсії Львовом, інтерактиви, а також спортивні змагання з трьох видів спорту – волейболу, настільного тенісу та бадмінтону.

Гостями львівського вишу стали й представники адміністрації НУБіП і викладачі. В межах зустрічі вони разом зі студентами ознайомилися з навчальними лабораторіями, підрозділами та кафедрами. Окрім цього, студенти мали можливість для неформального спілкування зі студентами Львівської політехніки. Багато хто з гостей відвідав Університет уперше, дехто вперше побував у Львові.

Надалі Львівська політехніка планує налагоджувати таку взаємодію й з іншими університетами. Заплановано, що зустрічі проходитимуть у вільний від роботи та навчання час, а їхня програма міститиме щоразу інші види спорту.