Студенти Львівської політехніки допомагали майбутнім офіцерам навчитися плести чотки для молитви

За матеріалами сайту Капеланство.info
Студенти Львівської політехніки допомагали майбутнім офіцерам

У вівторок, 24 листопада 2015 року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом із військовими капеланами вишу – о-дн. Мироном Горбовим та бр. Юрієм Балухом – мали нагоду навчитись плести чотки для молитви. Освоїти техніку плетіння майбутнім офіцерам допомогли студенти Національного університету «Львівська політехніка», які вже упродовж тривалого часу роблять чотки для наших захисників на передовій.

Під час зустрічі курсанти не лише навчились плести чотки, а й дізнались більше про їхню історію, значення, а також про те, як на них прийнято молитись. Адже згодом на щотижневих молитовних зустрічах вихованці військового закладу з капеланами разом проситимуть в Бога про мир та захист для наших військових, молячись на виготовлених власноруч чотках.