Студенти коледжу транспортної інфраструктури Університету взяли участь у всеукраїнському телемості

Фаховий коледж транспортної інфраструктури Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Двадцять першого лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, який проходив під гаслом «Ми могутні й міцні у своїй мові!», відбувся телеміст між Львівським фаховим коледжем транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка», Машинобудівним фаховим коледжем Сумського державного університету, Вовчанським фаховим коледж Державного біотехнологічного університету, Остерським фаховим коледжем будівництва та дизайну і Полтавським ліцеєм № 1.

Учасники заходу розповідали про особливості нашої мови в різних куточках України. Коледж транспортної інфраструктури Львівської політехніки представили студенти Микола Мельник з дослідженням «Рідна мова – це генетичний код нації», Уляна Гишка, яка розповіла про львівську говірку, та Анастасія Федак із розповіддю про закарпатський діалект.

Телеміст довів, що ми єдині у нашому прагненні розвивати українську мову, вкотре підтвердивши думку Блаженнішого Любомира Гузара: «Хто любить свою мову, повинен її вживати, повинен говорити українською, плекати її, любити її. Мені здається, що не є поділ між Сходом чи Заходом України. Але поділ є між тими, хто любить Україну і хто її не любить».

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу