Студенти Технологічного і Технічного коледжів Університету стали переможцями та призерами обласних змагань

Технологічний коледж, Технічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

20 квітня 2016 року відбувся останній IV тур обласних змагань з волейболу серед команд дівчат вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації (Суперліга).

Перемігши команду Львівського кооперативного коледжу економіки і права з рахунком 2:0, дівчата Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» здобули 19 очок і посіли почесне II місце. Команда здобула сім перемог і зазнала лише однієї поразки від команди Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича, яка стала переможцем змагань.

20 квітня 2016 року в Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулись обласні змагання з армреслінгу серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації, в яких взяли участь 84 учасники.

У командному заліку І місце посіла команда Технічного коледжу Львівської політехніки.

21 квітня у Дрогобицькому державному музичному училищі ім. В. Барвінського відбулися обласні змагання з бадмінтону серед команд вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації.

Перемогу (І місце) здобула команда Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у складі Іллі Шведова та Назара Марутяка.

Команда Технологічного коледжу Львівської політехніки у складі Христини Руснак та Світлани Рехман посіла друге місце.