Студенти коледжів Львівської політехніки – переможці обласних змагань з легкої атлетики і настільного тенісу

Львівська політехніка
переможці обласних змагань

Відбулися студентські змагання з легкої атлетики серед навчальних закладів I–II рівня акредитації Львівської області.

Представники Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» посіли І місце в естафеті 4×100 метрів. Студентка коледжу Юлія Григор’єва стала чемпіоном у забігу на 100 м, а Степан Кузьма посів ІІ місце на дистанції 200 м.

На базі Технологічного коледжу Львівської політехніки відбувся студентський фестиваль з настільного тенісу. Успішно виступили на ньому представники Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Університету.

У парних розрядах серед дівчат Юля Романчак та Ірина Марків здобули друге місце, а Олена Плювак – перше. У парних розрядах серед хлопців Роман Тютюнник і Богдан Буга посіли третє місце, а Назар Гнатишин – перше.

В особистому заліку серед дівчат Ірина Марків була третьою, Олена Плювак – другою. Серед хлопців перше місце виборов Назар Гнатишин, а друге – Роман Тютюнник.