Студенти Хмельницького політехнічного коледжу – переможці міських олімпіад із загальноосвітніх дисциплін

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
переможці міських олімпіад

21 березня 2018 року у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ (регіональний) етап олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед студентів закладів вищої освіти Хмельницької області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. Для об’єктивності встановлення результатів до роботи експертної комісії були залучені викладачі коледжів з інших областей.

За підсумками регіонального етапу олімпіад Хмельницький політехнічний коледж знову став найкращим в області. Набравши 31 бал, навчальний заклад з величезним відривом лідирує у турнірній таблиці (наступний має лише 8 балів).

Загалом студенти Хмельницької політехніки посіли п’ять перших місць (з історії України, фізики, математики, програмування та інформатики), сім других (з історії України, фізики, математики, німецької мови, англійської мови, програмування та інформатики) і два третіх (з німецької та англійської мов).

переможці міських олімпіад