Студенти Хмельницького політехнічного коледжу Університету успішно виступають на різноманітних олімпіадах

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

В квітні 2016 року були проведені обласні олімпіади з базових дисциплін серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Хмельниччини, в яких брали участь і студенти Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Результати олімпіад продемонстрували високий рівень підготовки студентів коледжу, які посіли перші місця з інформатики (програмування), інформатики (користувачі), фізики, англійської мови; другі місця з математики, фізики, інформатики (користувачі); треті місця з інформатики (програмування), математики та історії України. В загальному рейтингу Хмельницький політехнічний коледж здобув перше місце, набравши 32 бали. Навчальний заклад, що посів друге місце, – лише 19.

Наші переможці:

• Інформатика (за напрямком «Програмування», викладач Задніпровський В.Г.):
    • Орлов Олександр, гр.ПР-121 – І місце;
    • Глуговський Артем, гр. ПР-121 – ІІ місце;
    • Моночков Ігор, гр. ПР-121 – ІІІ місце;
  • Інформатика (за напрямком «Користувач»):
    • Борікун Артур, гр. ПР-141 – І місце (викладач Соломко Л.А.);
    • Ніколенко Ірина, гр. ПР-142 – ІІ місце (викладач Миколюк О.В.);
    • Зайчук Богдана, гр.ПР-131 – ІІ місце (викладач Миколюк М.В.);
  • Математика:
    • Нагачевська Марина, гр. ПР-152 – ІІ місце (викладач Студницька Л.М.);
    • Голубович Володимир, гр. ПР-152 – ІІІ місце (викладач Студницька Л.М.);
    • Ковальов Ілля, гр. ОА-152 – ІІІ місце (викладач Мерлюк С.А.);
  • Фізика (викладач Захватова Л.В.):
    • Карпович В’ячеслав, гр. ПР-151 – І місце;
    • Мартишевський Владислав, гр. ПР-152 – ІІ місце;
  • Англійська мова:
    • Чалий В’ячеслав, гр. ПР-151 – І місце (викладач Олійник С.О.);
    • Кухарук Олександр, гр. ПР-142; – І місце (викладач Кузнєцова Н.Ю.);
  • Історія України:
    • Черній Вікторія, гр. ЕП-151 – ІІІ місце (викладач Лункіна О.М.).

Ми пишаємось своїми талановитими учнями – переможцями олімпіад! Вітаємо їх із перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність викладачам за їх внесок у загальну перемогу!

На VI Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації студент Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Кухарук посів друге місце.

Звичайно, будь-яка перемога – це результат величезних зусиль та самовідданої праці як студента, так і викладача. Саме працелюбність, нестримне прагнення перемогти, бажання прославити свою Альма-матер та педагогічна майстерність викладача української мови та літератури Лесі Анатоліївни Слободзян сприяли перемозі Олександра. До речі, це не єдина перемога Олександра: нещодавно він виборов почесне перше місце в обласній олімпіаді з іноземної мови.

Адміністрація коледжу висловлює подяку Олександру Кухаруку та Лесі Анатоліївні Слободзян. Подальших вам перемог і творчих здобутків!