Студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності побували на екскурсії у Львівській пивоварні

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Студенти кафедри ЗМД на екскурсії у Львівській пивоварні

11 листопада 2019 року студенти IV курсу (групи МЕ-44 та МЕ-45) кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності разом з професором Зоряною Двуліт побували на цікавій екскурсії на найстарішому в Україні промисловому підприємстві з виробництва пива – Львівській пивоварні, історія якої бере початок 1715 року. Студенти мали змогу побачити виробничий процес пивоваріння сучасної компанії з новітніми технологіями, а також ознайомитися з особливостями управління ресурсами на кожному етапі технології виробництва та пакування різних видів пива.

Студентам було цікаво відвідати саме таке підприємство, адже не секрет, що Львів здавна славиться цим напоєм, що вже став однією з його візитівок. «Бо ж пиво у нас холодне, як лід, дівчата – солодкі як мід». Тому всі з захопленням слухали провідного спеціаліста з персоналу компанії – пані Оксану Снежинську, яка розповідала різні факти про пивоварню та її історію. Усім було цікаво оглянути завод як одне із найпотужніших та найуспішніших пивних підприємств України, пройтися територією, на якій знаходяться промислові будівлі, що входять до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

на екскурсії у Львівській пивоварні на екскурсії у Львівській пивоварні