Студенти кафедри ЗМД навчаються у Краківській гірничо-металургійній академії за програмою подвійних дипломів

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Студенти кафедри ЗМД навчаються у Кракові

Із початком нового навчального року у Краківській гірничо-металургійній академії на факультеті управління розпочала своє навчання за програмою подвійних дипломів група студентів кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Це відбулось завдяки укладеній між Національним університетом «Львівська політехніка» та Академією у Кракові двосторонній угоді. Це вже не перша група студентів, які мають можливість одночасно здобувати магістерський рівень вищої освіти у Львівській політехніці та у Краківській гірничо-металургійній академії.

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності вітає студентів із початком навчання і бажає гідно представляти Україну та кафедру на європейському освітньому ринку!

Студенти кафедри ЗМД навчаються у Кракові Студенти кафедри ЗМД навчаються у Кракові