Студенти кафедри туризму ІСТР взяли участь у тренінгу з написання статей у Вікіпедії

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-тренінгу

20 жовтня у рамках однієї з навчальних дисциплін асистент кафедри туризму Мар’яна Сеньків організувала онлайн-тренінг із написання та редагування статей у Вікіпедії для студентів третього курсу спеціальності «Туризм». Гостем тренінгу був досвідчений вікіпедист Сергій Липко, який цікаво і доступно розповів студентам про базові принципи роботи Вікіпедії та її дочірніх проєктів, зокрема Вікімандрів, продемонстрував на прикладах процес реєстрації у Вікіпедії та написання/редагування статей.

Після створення власних акаунтів студенти матимуть змогу написати або покращити до кінця семестру одну зі статей, дотичну до туризму.

Варто зауважити, що Мар’яна Сеньків сама є вікіпедисткою та учасницею Форуму до 20-річчя Вікіпедії і Вікіконференції 2021.