Студенти кафедри туризму ІСТР провели для учнів урок на тему продовольчої безпеки

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-уроку

12 листопада студенти четвертого курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Павло Витрикуш, Ярина Мелянчук і Романа Мох провели урок для учнів 8–9 класів Меденицької середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів на тему продовольчої безпеки.

Студенти є слухачами дистанційного факультативного курсу Taking action on Food Security Університету штату Пенсильванія (США). До уроку приєдналися також авторка і викладачка курсу Melanie Miller Foster та асистентка кафедри туризму Мар’яна Сеньків. До й після уроку учасникам було запропоновано заповнити спеціальну форму щодо обізнаності у сфері продовольчої безпеки. Результати опитування буде проаналізовано в межах курсу.

Скріншот з онлайн-уроку Скріншот з онлайн-уроку Скріншот з онлайн-уроку Скріншот з онлайн-уроку Скріншот з онлайн-уроку Скріншот з онлайн-уроку Скріншот з онлайн-уроку